Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

Vianočné príbehy na prečítanie


Vianočný sen
- Malý ľadový medveď Lulu žil za polárnym kruhom. Na Štedrý večer bol Lulu plný očakávaní a pýta sa mamičky: "Mami, bol som tento rok dobrý?" čítať viac »
Viančná jedlička
- Kde bolo tam bolo, v lese rástla malá jedlička. Chcela vyrásť a stať sa vianočným stromčekom, aby mohla žiť medzi ľuďmi. Ostatné stromy, ktoré boli staršie a vedeli viac o živote s ľuďmi jej povedali, že to nie je dobrý nápad. Ale malá jedlička ich nepočúvala. čítať viac »
Legenda o vianočnom stromčeku
- Bola studená zimná noc. V domčeku pri pri ohni sedeli dve malé deti. Zrazu niekto nesmelo zaklopal na dvere. čítať viac »
O Babuške
- Bola noc, keď sa v Betleheme narodil malý Ježiško. V krajine ďaleko od Bethelema vo svojom útulnom domčeku pri teplom ohni sedela stará žena menom Babuška. Vonku bola snehová metelica, vietor kvílil komínom a o to viac sa Babuška tešila, že sedí v teplúčkej chalupe. čítať viac »
Ako boli Vianoce každý deň
- Jedného rána prišla za otcom jeho malá dcérka a poprosila ho: "Oci, porozprávaj mi rozprávku". čítať viac »
O zlatom baliacom papieri
- Bol raz jeden muž, ktorý ťažko pracoval, aby dokázal uživiť svoju rodinu. Pred Vianocami kúpil rolku krásneho zlatého baliaceho papiera, do ktorého chcel zabaliť darčeky. Avšak, pár dní pred Sviatkami zistil, že jeho päťročná dcéra, minula všetok zlatý baliaci papier. Nahneval sa a veľmi ju potrestal. čítať viac »

Sponzorované odkazy