Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

8.12. - Lebo Bohu nič nie je nemožné - Lk 1, 26–38

8.12. - Lebo Bohu nič nie je nemožné - Lk 1, 26–38
Boh má s každým svoj plán. Chce cez nás zachraňovať ľudí okolo nás. Ježiš neprišiel na tento svet, aby sme mu slúžili, ale preto, aby nám dal večný život. Aby sme mohli dať Ježišovi svoj život, musíme Ho najskôr spoznať, aby sme vedeli, komu sa chceme odovzdať.


Tak ako Mária, ktorá nevedela, ako sa to všetko stane. Ešte predtým, ako mu dala svoje Áno, jej anjel hovorí: „Mária, v Tebe má Boh zaľúbenie.“ Boh jej dáva istotu, že ju miluje a že si ju vybral za matku svojho Syna. Boh nám dáva každý deň príležitosť prežiť deň s ním.

Plug and Pray:
Pane, prosím Ťa, prichádzaj každý deň do môjho srdca. Chcem byť s Tebou, lebo iba Ty môžeš zmeniť môj život a byť mojím milujúcim nebeským Ockom. Ty si sa narodil v chudobných jasličkách, lebo si sa chcel pripodobniť chudobným. Preto si teraz musím i ja v srdci pripraviť jasle, aby si sa Ty, môj Boh a Pán, mohol narodiť v každý čas v mojom srdci. Pane, chcem každý deň prežiť naplno s Tebou!

V akcii:
Boh nám dáva každý deň príležitosť prežiť deň s Ním. On je Ten, ktorý sa pozerá na život každého z nás. Je len na nás, či budeme žiť s Ním.  Tak čo si vyberieš dnes ty? Ja si vyberám Ježiša!

Bonus:Pre nenáročných v preklade.

Evanjelium: 
Lk 1, 26–38

Zdroj: Projekt Vianoce