Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí tento rok nebudú19.11.2021 (17:45)

Už druhý rok sa bude oslava Vianoc v Starom Meste konať v komornej atmosfére.
Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí, ktoré organizuje bratislavské Staré Mesto, sa tento rok neuskutočnia. Mestská časť o tom informuje na sociálnej sieti. „Rozhodovanie nebolo ľahké, ale zodpovednosť je vždy na prvom mieste. V situácii, keď sa od budúceho pondelka zavádza v červenej Bratislave čiastočný lockdown, sme pristúpili k zmene plánu a vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí nebudú," vysvetlila mestská časť.

Už druhý rok sa bude oslava Vianoc v Starom Meste konať v komornej atmosfére. „Tomu sme prispôsobili aj koncept adventného festivalu, v rámci ktorého pre vás pripravujeme sériu malých koncertov v rôznych častiach Starého Mesta," uviedla mestská časť a dodala, že okrem tradičných trhov sa nič nemení. „Stromček je v týchto chvíľach na ceste na Hviezdoslavovo námestie a o pár dní osadíme vianočný strom aj na Rázusovom námestí. A čo nevidieť sa centrum mesta rozžiari svetelnou výzdobou," uzavrela samospráva.

Vianočné trhy na Hlavnom námestí by mal otvoriť magistrát Bratislavy po ročnej prestávke v piatok 26. novembra. Pokračovať by mali s novým konceptom zameraným na kvalitu a zero waste. Trhy na Hlavnom námestí potrvajú do 22. decembra a vstup na ne bude podľa aktuálneho nastavenia COVID semaforu v čase spustenia trhov.

Zdroj: SITA, Foto: redakcia

Sponzorované odkazy