Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

Záchranca25.12.2020 (10:00)

Božské Jezuliatko prichádza zachrániť svet! Dnes sa chce narodiť aj v mojom srdci a prinesie najväčší dar po ktorom všetci túžime – dar POKOJA…

Evanjelium:
Lk 2, 1-14

Zamyslenie:
Po dnešnej svätej omši mi rezonuje najviac posledná veta evanjelia: „Sláva Bohu na výsostiach a na zemi pokoj ľuďom dobrej vôle.“ Keď si predstavím pastierov v akom úžase a akí naplnení nádejou a radosťou boli, túžim po podobnom prežívaní. Cítim obrovskú radosť a vďačnosť – zvlášť v tejto dobe neistoty a akéhosi chaosu v celom svete. Božské Jezuliatko prichádza zachrániť svet! Dnes sa chce narodiť aj v mojom srdci a prinesie najväčší dar po ktorom všetci túžime – dar POKOJA… Preto žime vianočnou nádejou. Ježiš je odpoveďou na všetky otázky, je cestou k Otcovi, on je pravda aj život. Uvedomme si to pri pohľade do jasličiek.

Plug and pray:
Prichádzam k tebe Ježišu, ďakujem, že si sa narodil aj pre mňa. Otváram dvere svojho srdca. Vstúp a panuj v mojom živote. Prosím o pokoj v celom svete a v mojej rodine. Požehnaj tieto Vianoce mňa a mojich drahých. Amen.

V akcii:
Buď ohlasovateľom radostnej zvesti dnes aj online, zdieľaj alebo uverejni niečo na sociálnej sieti o Ježišovom narodení. Podeľ sa o najlepšiu správu v dejinách – dnes sa nám narodil Spasiteľ, Kristus Pán!

Bonus: FOR KING & COUNTRY - Drummer Boy


Zdroj: Projekt Vianoce


Zdroj: Projekt Vianoce, Foto: Projekt Vianoce

1. TIP na darček
La Vie est Belle (Život je krásny) Eau De Parfum
2. TIP na darček
Plastová ochrana kábla
3. TIP na darček
Adrenalínový zážitok
4. TIP na darček
Veselé ponožky Superman ™ Logo

Sponzorované odkazy